Tabzz nowym ADC w Team ROCCAT

E-sport
Tabzz nowym ADC w Team ROCCAT
@TeamROCCAT

Erik „Tabzz” van Helvert podpisał kontrakt z Team ROCCAT. Holenderski marksman występował ostatnio w barwach Renegades Banditos, które walczyło w kwalifikacjach do Challenger Series. W Team ROCCAT zastąpi on Mohammeda „Safira” Tokhi.

Holender występował już w najwyższej klasie rozgrywkowej na Starym Kontynencie w ubiegłym sezonie. Reprezentował on wówczas barwy ELEMENTS, zaś przed rozpoczęciem obecnego splitu, wraz z ekipą Renegades Banditos walczył o udział w Challenger Series. Ostatecznie Tabzz i spółka odpadli z kwalifikacji po przegranej z rewelacyjnie dysponowanymi zawodnikami Millenium.

 

Po ujawnieniu składu na bieżący split przez włodarzy Team ROCCAT, po słabych występach formacji, podjęto decyzję o zrezygnowaniu z usług dotychczasowego marksmana zespołu – Mohammeda „Safira” Tokhi. Głosy krytyki pod jego adresem ze strony fanów zespołu spowodowały, że Team ROCCAT zdecydowało się ostatecznie sięgnąć po Tabzza. Debiut w nowych barwach, Holender zaliczy już podczas najbliższej kolejki League Championship Series Europe z Unicorns of Love.

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze