Znamy kolejnych uczestników DreamHack Masters Malmö

E-sport
Znamy kolejnych uczestników DreamHack Masters Malmö
@DreamHack

Nowy sezon rozgrywek Counter-Strike: Global Offensive zapowiada się bardzo emocjonująco. Wpierw będziemy świadkami turnieju CS:GO na IEM Katowice, zaś już w kwietniu odbędzie się pierwsza edycja DreamHack Masters Malmö! Organizatorzy ujawnili właśnie kolejne zespoły, które otrzymały bezpośrednie zaproszenia do turnieju.

DreamHack Masters Malmö odbędzie się już między 12 a 17 kwietnia. Rozgrywki podzielono na dwie fazy – spotkania grupowe będą rozgrywane w Sztokholmie, natomiast faza pucharowa odbędzie się w Malmö Arena! W zmaganiach weźmie udział aż szesnaście zespołów z całego świata.

 

Organizatorzy zapowiedzieli, że aż osiem zespołów zostanie bezpośrednio zaproszonych do udziału w turnieju. Dotychczas zaproszenia otrzymały cztery formacje, a wśród nich nasi rodacy z Virtus.pro, którzy z pewnością stawią się w Malmö aby walczyć o ćwierć miliona dolarów, znajdujących się w puli nagród. Oprócz Taza i spółki, zaproszenia otrzymali również gracze Astralis, Fnatic oraz Ninjas in Pyjamas.

 

Dziś do grona wcześniej wspomnianych zespołów dołączyli również gracze Team EnVyUs oraz Natus Vincere. Tym samym, do zapełnienia pozostały zaledwie dwa sloty. Pozostałe osiem przypadnie najlepszym drużynom, które wezmą udział w internetowych kwalifikacjach.

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze