Fanka nazwała piłkarza oszustem, więc on... zaprosił ją na obiad

Piłka nożna
Fanka nazwała piłkarza oszustem, więc on... zaprosił ją na obiad
fot. Instagram

Charles N'Zogbia, piłkarz Aston Villi, pokazał, że potrafi radzić sobie z "hejterami". Jak zareagował na komentarz jednej z fanek, która nie była zadowolona z jego postawy? Zaprosił ją na obiad!

Francuz nie radzi sobie na boisku - zagrał tylko w dwóch meczach Premier League - ale poza nim potrafi uporać się z problemami i krytyką. Jedna z fanek nazwała go oszustem, gdyż według niej często opuszcza przedpołudniowe treningi. Później zaapelowała do Aston Villi, że z chęcią zmieni zdanie na temat piłkarza, jeśli on... weźmie ją na obiad! Wydaje się, że zrobiła to raczej w formie żartu, nie spodziewają się jakiegokolwiek odzewu.

Newacastle lepsze od Barcelony, złamany miliard i chińska ekspansja

N'Zogbia zareagował bardzo optymistycznie. Zróbmy to - odpisał na wieść o tej propozycji. No i oczywiście do spotkania doszło, a fanka pochwaliła się zdjęciem, bardzo szybko zmieniając zdanie o Francuzie. - Dziękuję ci, Charles. Świetnie było się z tobą spotkać! - napisała . Anglicy oczywiście zastanawiają się, czy zachowałby się podobnie, gdyby podobną propozycję złożył jakiś mężyczyzna... Mimo wszystko piłkarz udowodnił, że potrafi wybrnąć z trudnej sytuacji. Teraz musi tylko zacząć grać w piłkę...

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie