Klątwa Bayernu? Miał być zbawieniem, kontuzji doznał już na pierwszym treningu!

Piłka nożna
Klątwa Bayernu? Miał być zbawieniem, kontuzji doznał już na pierwszym treningu!
fot. PAP

Pep Guardiola miał poważny ból głowy przez cały styczeń, bowiem kolejnych urazów doznawali jego podstawowi stoperzy: Jerome Boateng, Mehdi Benatia i wreszcie Javi Martinez. Do klubu w trybie awaryjnym ściągnięto Serdara Tasciego, który miał być krótkotrwałym lekarstwem na problemy Hiszpana. Ten jednak ma gigantycznego pecha, a wszystko przez... ból głowy. Tasci doznał bowiem wstrząśnienia mózgu na pierwszym treningu w nowych barwach!

Były reprezentant Niemiec tureckiego pochodzenia dwa lata temu opuścił Bundesligę na rzecz Spartaka Moskwa, miał jednak dostać kolejną szansę i to od razu w barwach bawarskiego giganta. Wszystko wskutek plagi kontuzji, z jaką borykać musi się mistrz Niemiec. Tasciego ściągnięto na zasadzie półrocznego wypożyczenia z możliwością wykupu po sezonie za blisko 10 milionów. Ten jednak urazu doznał już podczas pierwszego kontaktu z nowym zespołem...

Transfery: Jackson Martinez będzie grał w Chinach. Kosztował fortunę

Obrońca zderzył się głową z jednym z kolegów i doznał wstrząśnienia mózgu. Zalecenia? Wykluczony trening przez najbliższe trzy dni, pod znakiem zapytania stanął więc jego występ z Bayerem Leverkusen w weekend, co dla Guardioli jest informacją wręcz fatalną: urazy leczą przecież Jerome Boateng, Mehdi Benatia i Javi Martinez. Przez wydarzenie Tasci nie pojawił się na prezentacji w nowym klubie.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze