Piękniejsza strona EHF Euro 2016, czyli kobiety na trybunach (WIDEO)

Piłka ręczna

Czy mecze EHF Euro 2016 byłyby tak piękne i emocjonujące, gdyby nie zasiadały na trybunach kobiety? Wśród fanów wszystkich reprezentacji były także panie, które przeżywały turniej bardzo mocno i wspierały swoich idoli. Zobaczmy to jeszcze raz.

Ilu mężczyzn oddałoby wiele za to, żeby ich ukochane przyszły z nimi na mecz, albo chociaż usiadły przed telewizorem? Jest jednak bardzo wiele pań, które z przyjemnością wybrały się na trybuny podczas EHF Euro 2016 i dopingowały z wielkim zaangażowaniem. Doping na trybunach dawno przestał już być domeną wyłącznie mężczyzn.

 

Nawet podczas zwykłych, ligowych spotkań można na meczach piłki ręcznej (tak samo koszykówki czy siatkówki) bez specjalnego wysiłku wypatrzyć wiele pań, które kibicują z wielkim zaangażowaniem i dużym znawstwem. Panie tłumnie przychodzą także na mecze piłki nożnej, gdzie może atmosfera nie zawsze jest tak przyjazna jak na innych dyscyplinach, ale jeśli pań przybędzie, to także futbolowe trybuny się w większym stopniu ucywiluzują.

 

Mistrzostwa Europy w Polsce nie były inne - praktycznie każdą reprezentację podczas EHF Euro 2016 wspierały piękne kobiety. Ciężko powiedzieć, jak procentowo rozkładał się podział płci na trybunach, ale jedno jest pewne. Nawet, jeżeli pań było mniej, to warto było je obserwować. W końcu nie samym meczem żyje człowiek.

 

Piękne kobiety na trybunach podczas EHF Euro 2016 w załączonym materiale wideo.

Łukasz Majchrzyk, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze