PixelFire traci dywizję CS:GO

E-sport
PixelFire traci dywizję CS:GO

Organizacja PixelFire bez drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Współpraca z zespołem została zerwana zaraz po tym, jak ci powrócili z European Minor Championship 2016, gdzie dotarli aż do półfinału rozgrywek. Powodem miały być problemy finansowe organizacji.

Dość sensacyjna wiadomość obiegła światowe e-sportowe media. Organizacja PixelFire, której dywizja Counter-Strike: Global Offensive bardzo dobrze poradziła sobie podczas odbywającego się przed kilkoma dniami European Minor Championship 2016, ogłosiła, że jest zmuszona pożegnać się ze swoimi zawodnikami. Sama drużyna dowiedziała się o tym po powrocie z turnieju. Zaskoczenia nie dało się ukryć, tym bardziej że w zawodach formacja dotarła aż do półfinału. Powodem rozstania miał być brak stabilności finansowej organizacji, w wyniku czego współpraca na dotychczasowych warunkach nie była możliwa. Zespół grał pod banderą PixelFire jedynie przez dwa tygodnie. Przez najbliższy czas ma występować pod szyldem Orgless. Jednocześnie zawodnicy rozpoczęli już poszukiwania nowej organizacji. Z początkiem nadchodzącego weekendu Orgless czekają zmagania w ramach Assembly Winter 2016.

 

Głos w sprawie zabrał jeden z dotychczasowych zawodników PF - André "BARBARR" Moller:

 

"Wizja współpracy z PixelFire była wręcz kapitalna. Organizacja ma w swoich szeregach kilka naprawdę kompetentnych osób. Niestety, nasz pierwotny plan nie wypalił, a przyjęte przez nas rozwiązanie zarówno my, jak i organizacja uważamy za najlepsze w obecnym momencie. Życzymy wszystkiego najlepszego PixelFire i miejmy nadzieję, że zobaczymy ich na samym szczycie z innym zespołem"

 

 

Dotychczasowy skład PixelFire:

 

  • Viktor "flash" Tamas Bea
  • Bence "DeadFox" Borocz
  • Lasse "maeVe" Elgaard
  • Benjamin "tabu" Vangstrup
  • Andre "BARBARR" Moller
  • Attila "boco" Arvai (trener)
Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie