Pudzianowski pod lupą prokuratury? "Ja tylko bronię swojej własności!"

Sporty walki

Mariusz Pudzianowski będzie miał problemy z prawem? Jedno ze stowarzyszeń prowadzących projekt pod nazwą "HejtStop" złożyło do warszawskiej prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego strongmana, a obecnie zawodnika MMA.

Pudzianowski w połowie stycznia zamieścił na facebooku zdjęcie z kijem baseballowym i obszernym komentarzem, w którym ostro wypowiedział się na temat uchodźców napadających na samochody w Calais. Warto przypomnieć, że Pudzianowski jest właścicielem dużej firmy transportowej.

 

Weteran UFC za kratkami! Pogromca Strusa hodował marihuanę!


- Co byś zrobił, gdyby ktoś włamał się do Twojego domu? Broniłbyś swojego mienia. Jeśli ktoś mi zaufał i powierzył mi towar, a na moich oczach ktoś chcę go ukraść nie mogę przejść obok obojętnie. Użyję wszystkich środków i sił, aby zatrzymać taką osobę - komentował swoje wpisy na Facebooku Pudzianowski w wywiadzie dla Polsatsport.pl.

 

Zawiadomienie do prokuratury zostało złożone przez jedno ze stowarzyszeń prowadzących projekt "HejtStop". Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście sprawdza czy Pudzianowski nie dopuścił się przestępstwa z art.256 Kodeksu Karnego, czyli tak zwanej "mowy nienawiści". Informację przekazał serwis radiozet.pl.

 

Wypowiedź Mariusza Pudzianowskiego w sprawie uchodźców w załączonym materiale wideo!

 

 

Z tym będę czekał na naczepie do UK niebawem przed wjazdem Prom z Calais Mariusz Pudzianowski Transport.Na naczepie bę...

Posted by Mariusz Pudzianowski Transport on 21 styczeń 2016
mt, radiozet.pl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze