Sędziowie obrzuceni butelkami po meczu siatkówki (WIDEO)

Siatkówka
Sędziowie obrzuceni butelkami po meczu siatkówki (WIDEO)
fot. PAP

Kibice włoskiego klubu Busto Arsizio muszą być bardzo niezadowoleni z wyników, które osiągają w tym sezonie siatkarki finalisty LM 2014/15. Po jednym ze spotkań ligowych rozwścieczeni fani rzucali w sędziów butelkami z wodą, wyrażając w ten sposób dezaprobatę dla pracy arbitrów.

Busto Arsizio w tym sezonie zajmuje dopiero 9. miejsce w lidze, dlatego kibice są coraz bardziej źli na drużynę. Mimo to nie powinni się zachowywać tak, jak po przegranym 0:3 meczu z Liu Jo Modena, gdy w ruch poszły butelki z wodą. Jeden z niecelnych "rzutów" zarejestrowały nawet kamery obecne na ligowej potyczce.

Obrona nogą, a następnie potężny atak! Co za akcja Michalovica (WIDEO)

Za zachowanie fanów przeprosił już nawet prezes klubu - Giuseppe Pirola, który nie przebierał w słowach. - To bardzo poważany incydent, który zdecydowanie potępiamy. Nigdy nie widziałem tak niesportowego, wulgarnego i potencjalnie niebezpiecznego zachowania w naszej hali - powiedział Pirola.

- To jednorazowy incydent, który nie ma oczywiście nic wspólnego z zachowaniem naszych lojalnych fanów, którzy zawsze zachowywali się wzorowo. Nie możemy jednak nie zareagować. Przepraszamy za wszystko. Każda decyzja arbitra, nawet jeśli jest błędna, musi być zaakceptowana - zakończył prezes włoskiego klubu.

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze