UFC: Stasiak zmierzy się z debiutantem w Zagrzebiu

Sporty walki
UFC: Stasiak zmierzy się z debiutantem w Zagrzebiu
fot. facebook.com

Damian Stasiak (8-3) najprawdopodobniej zmierzy się z Filipem Pejicem (10-1-1) na gali UFC Fight Night, która odbędzie się 10 kwietnia w Zagrzebiu - informują chorwackie media. Dla chorwackiego zawodnika będzie to pierwszy występ w amerykańskiej organizacji.

Polski zawodnik ma za sobą dopiero jeden występ w UFC. W debiucie przegrał przez decyzję z Yaotzinem Mezą w Krakowie, a w listopadzie z powodu kontuzji musiał zrezygnować z występu przeciwko Erikowi Perezowi na gali w meksykańskim Monterrey.

 

Zawodnicy wypadli z klatki w trakcie walki! (WIDEO)


W poniedziałek Stasiak na Facebooku zamieścił zdjęcie oraz opis informujący o prawdopodobnym występie w Chorwacji: "A może jednak dołączę do UFC Zagreb 10 Kwietnia? Z kim chcielibyście mnie zobaczyć?". W komentarzach "Webster" dementował informację o potencjalnych rywalach, ale ani razu nie zostało wymienione nazwisko Filipa Pejica.

A może jednak dołączę do UFC Zagreb 10 Kwietnia? ;) Z kim chcielibyście mnie zobaczyć? ;)

Posted by Damian Stasiak on 2 luty 2016


Chorwacki piórkowy jest świeżym narybkiem amerykańskiej organizacji i najprawdopodobniej wystąpi na gali w Zagrzebiu. Wiele na to wskazuje, że Pejic zmierzy się właśnie z Damianem Stasiakiem. Chorwat nie przegrał walki od czerwca 2013 roku, a na swoim koncie zapisał aż sześć wygranych przez nokaut.

- Przeciwnikiem Pejica będzie polski zawodnik Damian Stasiak, który może pochwalić się rekordem 8-3. Występ w Zagrzebiu będzie jego drugą walką w UFC. "Webster", bo taki pseudonim nosi Polak, ma świetny parter i w tej płaszczyźnie może sprawić Pejicowi sporo problemów - czytamy na sport.hrt.hr oraz fight-madness.com.

mt, Polsat Sport, fight-madness.com, sport.hrt.hr

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze