Legenda ostrzega Lewandowskiego: Transfer do Realu będzie błędem!

Piłka nożna
Legenda ostrzega Lewandowskiego: Transfer do Realu będzie błędem!
fot. PAP

Każdy chce odcisnąć piętno na decyzji Roberta Lewandowskiego. Plotki od dłuższego czasu łączą polskiego napastnika z transferem do Realu Madryt. Były znakomity napastnik, a w przeszłości gracz Bayernu Monachium, Giovane Elber stwierdził, że taki ruch byłby dla "Lewego" niekorzystny.

Każdy chce odcisnąć piętno na decyzji Roberta Lewandowskiego. Plotki od dłuższego czasu łączą polskiego napastnika z tranferem do Realu Madryt. Były znakomity napastnik, a w przeszłości gracz Bayernu Monachium, Giovane Elber stwierdził, że taki ruch byłby dla "Lewego" niekorzystny. Brazylijczyk uważa, że przenosiny Lewandowskiedo do Realu czy Barcelony byłoby wielkim błędem. - Nie wiadomo przecież, czy będzie grał co tydzień - stwierdził Elber. Potencjalnym rywalem o miejsce w pierwszym składzie, o ile pozostałby w klubie, byłby chociażby Karim Benzema.

 

Vidal "kretem" w szatni Bayernu?

 

- Mam nadzieję, że zostanie w Bayernie - dodał Elber.

 

Lewandowskiemu do końca kontraktu pozostają jeszcze trzy lata, więc Bayern nie powinien spieszyć się z poszukiwaniem nowego snajpera. - Jeśli zabraknie Polaka albo Thomasa Muellera, to Pep Guardiola po prostu zmieni system gry - dodał. Jedno jest pewne, jeszcze wielu zawodników wypowie się na temat przyszłości Polaka.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze