Kto zastąpi Cadenasa w Orlen Wiśle Płock? "Lista się zawęża"

Piłka ręczna
Kto zastąpi Cadenasa w Orlen Wiśle Płock? "Lista się zawęża"
fot. Cyfrasport

Działacze Orlen Wisły Płock są coraz bliżej znalezienia następcy trenera Manolo Cadenasa, z którym rozstaną się po zakończeniu tego sezonu. - Lista kandydatów do objęcia posady szkoleniowca Orlen Wisły się zawęża - powiedział prezes Wisła Artur Zieliński.

W Płocku wielu kibiców cały czas zadaje sobie pytanie, kto będzie nowym szkoleniowcem. - Zdaję sobie z tego sprawę. Z jednej strony pośpiech jest wskazany, ale z drugiej chcę, aby była to w pełni przemyślana decyzja stwierdził Zieliński na łamach oficjalnej strony klubu.

 

Piękniejsza strona EHF Euro 2016, czyli kobiety na trybunach (WIDEO)

 

- Podczas mistrzostw Europy odbyłem rozmowy z kilkoma kandydatami na to stanowisko i jedyne co mogę w tej chwili powiedzieć, to że lista zawęża się do trzech nazwisk. Rozmawiamy już bardzo konkretnie m.in. na temat propozycji zmian personalnych w Orlen Wiśle w kolejnych sezonach. Jak już wszystkie szczegóły zostaną ustalone, poinformujemy o tym opinię publiczną - dodał.

 

Działacze Orlen Wisły Płock poinformowali, że nie przedłużą kontraktu z Cadenasem w grudniu 2015 roku. Hiszpan prowadził zespół od 2013 roku.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze