ZAKSA Kędzierzyn-Koźle chce sięgnąć gwiazd. Ma piosenkę na Puchar Polski!

Siatkówka

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle mają dużą chrapkę, by sięgnąć po Puchar Polski. Do boju będzie ich zagrzewał utwór "Sięgnąć Gwiazd", który stworzono specjalnie z tej okazji. Posłuchajcie!

"JESTEŚMY RAZEM, TO NASZ CZAS, NIECH CHWAŁA TRWA!!! Gotowi na emocje związane z ‪#‎PucharPolski‬?! Na rozgrzewkę mamy dla was coś ‪#‎extra‬! Z radością prezentujemy utwór, który nagrali dla nas chłopaki z Kwadra Band! Mamy nadzieję że wam się spodoba i już niebawem wspólnie odśpiewamy jego refren w Hali Azoty!" - napisano na oficjalnym fanpage'u ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

 

 

Sięgnąć Gwiazd

JESTEŚMY RAZEM, TO NASZ CZAS, NIECH CHWAŁA TRWA!!!Gotowi na emocje związane z #PucharPolski?! Na rozgrzewkę mamy dla was coś #extra! Z radością prezentujemy utwór, który nagrali dla nas chłopaki z Kwadra Band! Mamy nadzieję że wam się spodoba i już niebawem wspólnie odśpiewamy jego refren w Hali Azoty! #JestEnergia #ZAKSAsong #SięgnąćGwiazd #KWADRA #premiera #goZAKSA

Posted by ZAKSA on 3 luty 2016

 

Magiera o Pucharze Polski: Stawiam na ZAKSĘ

 

Piosenkę nagrał zespół Kwadra. Jak czytamy na jego oficjalnej stronie to "Zespół złożony z czterech facetów, dla których muzyka jest ważną częścią składową życia. Każdy z nas jest inny i może dzięki temu każdy dokłada kawałek swojej pasji i fascynacji w muzykę, którą tworzymy. A tworzymy ją od dawna - choć KWADRA jest czymś nowym - nową, wspólną formą ekspresji. Nasza muzyka jest ciężka, dynamiczna i pełna mocy, ale w KWADRĘ włożyliśmy też harmonię melodii i spokoju, aby móc w pełni delektować się potęgą instrumentów i głosów...".

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pięciokrotnie sięgnęła po Puchar Polski. Taka sztuka udała jej się w 2000, 2001, 2002, 2013 i 2014 roku.

 

W ćwierćfinale rywalem podopiecznych Ferdinando De Giorgiego będzie Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport. Początek w piątek o godzinie 13:00.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze