Kadziu Project: Zatorski, Bociek i Wiśniewski odpowiedzieli na trudne pytania

Siatkówka

Łukasz „Kadziu” Kadziewicz przeprowadził nietypowy wywiad z zawodnikami ZAKS-y Kędzierzyn-Koźle. Reporter Polsatu Sport porozmawiał z Pawłem Zatorskim, Grzegorzem Boćkiem i Łukaszem Wiśniewskim. Oprócz merytorycznej rozmowy o siatkówce „Kadziu” jak zwykle rozbawił swoich rozmówców.

Spodziewaliśmy się trudnego meczu z Jastrzębskim, bo przeciwnicy byli ostatnio w świetnej formie. Mecz wygraliśmy nadspodziewanie łatwo, ale przed rozpoczęcie nie było to oczywistością. Mimo, że nie zagraliśmy na maksimum swoich możliwości. W pierwszym secie graliśmy na całego, ale potem stało się jasne, że ten mecz nie będzie trudny – wyznał Paweł Zatorski.

 

Puchar Polski: Koncert ZAKSY w Hali Orbita

 

Dużo humoru i śmiechu wniósł Grzegorz Bociek, który w trakcie dołączył do rozmowy. – Nie wkurzam się, że Dawid Konarski gra częściej ode mnie. Robię atmosferę w zespole i kiedy wchodzę z ławki staram się swoją postawą pomóc chłopakom. Najważniejsza jest drużyna i ja to doskonale rozumiem – powiedział z szerokim uśmiechem na twarzy Bociek.  

 

Reporter Polsatu Sport wywołał do rozmowy również Łukasza Wiśniewskiego. 27-letni środkowy ZAKS-y narzekał, że dostał niewygodne pytanie, ale w humorystyczny sposób odpowiedział na nie. – Nasz nowy rozgrywający zdecydowanie różni się od „Gumy”. Przede wszystkim wzrostem, bo Benjamin Toniutti jest o jakieś 20 centymetrów niższy od Pawła Zagumnego, ale to jest jego wielki atut. Wszyscy twierdzą, że „Gumie” jest łatwiej grać w siatkówkę, bo jego wyższy, ale ja jestem innego zdania. Dzięki temu, że Toniutti ma lekko ponad 180 centymetrów wzrostu jest szybszy i łatwiej jest mu rozegrać piłkę z każdej pozycji. Obaj są świetni i gra z takimi rozgrywającymi to prawdziwa przyjemność – podsumował absolwent SMS Spała.

 

Całą rozmowę z siatkarzami ZAKS-y Kędzierzyn-Koźle, zobacz w materiale wideo.

 

Łukasz Kadziewicz, A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie