Wszystkie asy ZAKSY

Siatkówka

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle pewnie ograli w ćwierćfinale Pucharu Polski Jastrzębski Węgiel 3:0. Mocną bronią podopiecznych trenera Ferdinando De Giorgi była zagrywka. Wszystkie asy serwisowe ZAKSY zobacz w naszym materiale wideo!

W trzech setach konfrontacji z Jastrzębskim Węglem ekipa z Kędzierzyna-Koźla zdobyła aż 12 punktów bezpośrednio z zagrywki! Rywale odpowiedzieli zaledwie trzema asami serwisowymi. Co ciekawe, punkty z zagrywki uzyskali wszyscy (naturalnie z wyjątkiem libero) siatkarze ZAKSY, którzy pojawili się na parkiecie: Kevin Tillie - 3, Jurij Gladyr - 3, Dawid Konarski -2, Łukasz Wiśniewski -2, Sam Deroo - 1, Benjamin Toniutti - 1. W tej sytuacji jastrzębianie i tak mieli dużo szczęścia, że na parkiecie w tym spotkaniu nie pojawił się słynący z trudnej zagrywki Grzegorz Bociek.

 

Puchar Polski: Koncert ZAKSY w Hali Orbita 

 

Wszystkie asy serwisowe siatkarzy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w meczu z Jastrzębskim Węglem w załączonym materiale wideo. Kędzierzynianie zdecydowanie ograli rywali 3:0 (25:12, 25:17, 25:15) i w półfinale Pucharu Polski zmierzą się w sobotę ze zwycięzcą spotkania Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk.

ch, RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze