compLexity z nowymi zawodnikami

E-sport
compLexity z nowymi zawodnikami

Amerykańska organizacja compLexity Gaming ogłosiła przyjęcie dwóch nowych zawodników, którzy zasilą szeregi dywizji Counter-Strike: Global Offensive. Są nimi Rory "dephh" Jackson oraz Josh "shinobi" Abastado. Mimo iż gracze ci nie mają doświadczenia w rozgrywaniu wysokiej rangi turniejów, włodarze wierzą, że jest to właściwe posunięcie. W aklimatyzacji pomóc ma bardzo doświadczony Danny "fRoD" Montaner.

Wczoraj w nocy napłynęły nowe informacje z Amerykańskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive. Tym razem dotyczyły one zmian w składzie jednej z najbardziej popularnych tamtejszych drużyn - compLexity. Po północy na oficjalnym profilu Twitter organizacji ukazał się wpis informujący o tym, że do Danny'ego "fRoD" Montanera i reszty ekipy dołącza dwóch nowych zawodników. Pierwszym z nich jest Rory "dephh" Jackson. 24-latek miał w przeszłości okazję reprezentować brytyjskie Reason, czy CAZ. Drugim nowym nabytkiem amerykańskiego zespołu jest Josh "shinobi" Abastado, a więc 21-letni Amerykanin, który wcześniej związany był między innymi z Denial.

 

Przed końcem 2015 roku, okazało się, że dwóch dotychczasowych graczy compLexity — Kory "SEMPHIS" Friesen oraz Timothy "autimatic" Ta, nie będą przedłużać kontraktów z organizacją. Obaj zostali sprzedani do Team SoloMid, gdzie obecnie tworzą formację złożoną z zawodników Kanadyjskiego i Amerykańskiego pochodzenia. 

 

 

 

 

Teraz w compLexity przewodzić ma wspomniany wcześniej Danny "fRoD" Montaner, który nie tak dawno powrócił do kontynuowania profesjonalnej kariery gracza. Jako legenda Counter-Strike 1.6 ma wspierać swoich pozostałych kompanów ogromnym doświadczeniem. Wiele nauczyć będą się mogli zarówno dephh, jak i shinobi. Obaj nie brali jeszcze nigdy udziału w większych turniejach. Nic dziwnego więc, że ich przyjęcie wielu zainteresowanych sceną CS:GO określa jako ryzykowne posunięcie.

 

 

Aktualny skład CS:GO compLexity:

 

  • Daniel "roca" Gustaferri
  • Danny "fRoD" Montaner
  • Joshua "sancz" Ballenger
  • Josh "shinobi" Abastado
  • Rory "dephh" Jackson
  • Matt "Warden" Dickens (trener)
Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze