Finały wiosennego splitu LCS EU w Holandii!

E-sport
Finały wiosennego splitu LCS EU w Holandii!

Poznaliśmy lokalizację finałów wiosennego splitu rozgrywek League Championship Series Europe! To właśnie w holenderskim Rotterdam Ahoy o cenne punkty rankingowe uprawniające do udziału w Mistrzostwach Świata League of Legends 2016 powalczą najlepsze formacje na Starym Kontynencie!

Wszyscy fani League of Legends na Starym Kontynencie z uwagą śledzą rozgrywki LCS Europe. Z tygodnia na tydzień zmagania okazują się coraz ciekawsze i nawet najwięksi sceptycy mogą czuć się usatysfakcjonowani z przebiegu nowego sezonu LCS w Europie. Dziś RIOT Games upubliczniło informacje dotyczące lokalizacji finałów wiosennego splitu.

 

To właśnie w holenderskiej arenie – Rotterdam Ahoy – poznamy mistrzów wiosennego splitu. Znany holenderski kompleks gościł już „w swojej karierze” wiele gwiazd światowego formatu. Po raz pierwszy z sportami elektronicznymi, będzie miał jednak do czynienia już między 16 a 17 kwietnia, gdzie o tytuł najlepszej drużyny w Europie powalczy absolutna śmietanka League of Legends.

 

Organizatorzy rozgrywek zapowiedzieli, że więcej informacji dotyczących finałów wiosennego splitu League Championship Series Europe 2016 pojawi się już wkrótce.

Marcin Kilar
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie