Finały wiosennego splitu LCS EU w Holandii!

E-sport
Finały wiosennego splitu LCS EU w Holandii!

Poznaliśmy lokalizację finałów wiosennego splitu rozgrywek League Championship Series Europe! To właśnie w holenderskim Rotterdam Ahoy o cenne punkty rankingowe uprawniające do udziału w Mistrzostwach Świata League of Legends 2016 powalczą najlepsze formacje na Starym Kontynencie!

Wszyscy fani League of Legends na Starym Kontynencie z uwagą śledzą rozgrywki LCS Europe. Z tygodnia na tydzień zmagania okazują się coraz ciekawsze i nawet najwięksi sceptycy mogą czuć się usatysfakcjonowani z przebiegu nowego sezonu LCS w Europie. Dziś RIOT Games upubliczniło informacje dotyczące lokalizacji finałów wiosennego splitu.

 

To właśnie w holenderskiej arenie – Rotterdam Ahoy – poznamy mistrzów wiosennego splitu. Znany holenderski kompleks gościł już „w swojej karierze” wiele gwiazd światowego formatu. Po raz pierwszy z sportami elektronicznymi, będzie miał jednak do czynienia już między 16 a 17 kwietnia, gdzie o tytuł najlepszej drużyny w Europie powalczy absolutna śmietanka League of Legends.

 

Organizatorzy rozgrywek zapowiedzieli, że więcej informacji dotyczących finałów wiosennego splitu League Championship Series Europe 2016 pojawi się już wkrótce.

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze