Gala Tygodnika "Piłka Nożna" na żywo w Polsat Sport News

Piłka nożna
Gala Tygodnika "Piłka Nożna" na żywo w Polsat Sport News
fot. PAP

Wieczorem 6 lutego, w warszawskim hotelu Hilton, za sprawą Gali Tygodnika "Piłka Nożna" dojdzie do uroczystego podsumowania 2015 roku w polskim futbolu. Transmisja uroczystości w Polsat Sport News.

Na gali nie zabraknie znamienitych góści, piłkarzy, trenerów i działaczy piłkarskich. W odróżnieniu do poprzednich lat, na tegorocznej gali zostanie wręczona statuetka dla najlepszej Piłkarki Roku. Kolejną niespodzianką będzie wybór Piłkarza 60-lecia.

 

Piękna kuzynka Casillasa robi furorę w TV

 

Zmieniono także ilośc zawodników klasyfikowanych do zwycięstwa w poszczególnych kategoriach. Zwykle brano pod uwage pięciu zawodników, którzy mogą wygrać w pojedyńczej kategorii. Podczas sobotniego plebiscytu ta lista wydłużyła się ze względu na wiekszą ilość zawodników, którzy pokazali się z dobrej strony na europejskich i krajowych boiskach w trakcie ostatnich dwunastu miesięcy.

 

Do ważnych i istotnych wydarzeń w polskim futbolu w 2015 roku na pewno zalicza sie inauguracja i finał młodzieżowych mistrzostw Europy poprowadzone przez Szymona Marciniaka. Miniony rok był szczególnie udany dla polskiego sędziego, którego wysiłek i ewidentny talent został doceniony przez FIFA poprzez wyznaczenie go na sędziego głównego piłkarskich mistrzostw Europy 2016. Sukces reprezentacji Polski w postaci awansu do Euro w Francji to wspaniałe osiągnięcie trenera Adama Nawałki, który w szybkim tempie odbudował naszą reprezentację i tchnął w nią życie. Na krajowym podwórku świetne rezultaty z swoimi drużynami osiągali Michał Probierz oraz Jacek Zieliński, a ten pierwszy sprawił, że Jagiellonia białystok zaczęła punktować i strzelać dużo goli. Z kolei Cracovia pod wodzą Zielińskiego wywalczyła trzecie miejsce w ligowej tabeli na koniec rundy jesiennej, a dzięki dobrej grze wypromowało się kilku graczy, np. Denis Rakels i Bartosz Kapustka.

 

Transmisja Gali Tygodnika "Piłka Nożna" w sobotę od 20:30 w Polsat Sport News.

kl, PolsatSport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze