Agent Lewandowskiego zdradza: Real i PSG to bzdury! Negocjujemy z Bayernem

Piłka nożna
Agent Lewandowskiego zdradza: Real i PSG to bzdury!  Negocjujemy z Bayernem
fot. PAP

Czy Robert Lewandowski zostanie piłkarzem Bayernu Monachium na lata? Menadżer piłkarza Cezary Kucharski zdradził w rozmowie z Polsatsport.pl, że reprezentant Polski negocjuje z Bawarczykami nowy kontrakt! – To, że rozmawialiśmy z Realem Madryt czy PSG to nieprawda – dodał Kucharski.

Sebastian Staszewski: Okno transferowe w Europie zachodniej jest zamknięte, więc proszę powiedzieć czy to prawda, że Real Madryt do ostatniej chwili próbował ściągnąć do Hiszpanii Roberta Lewandowskiego?

 

Cezary Kucharski: Z Realem nie prowadziliśmy rozmów na temat transferu. To tylko spekulacje. Plotki wokół Roberta pokazują jakim jest piłkarzem. Jest znany nie tylko w Polsce czy w Niemczech, ale w całej Europie. Dzisiejsze media pewne rzeczy prowokują, a Robert jest na karuzeli, na której co okienko wymienia się nowe kluby. Ja mogę zdradzić tylko tyle, że z Hiszpanami żadnych rozmów nie było.

 

Król Twittera: Nawałka pomyślał, że jestem koszykarzem!

 

A PSG? Bo o tej propozycji pisały poważne europejskie dzienniki.

 

Również mogę zaprzeczyć. Rozmów z PSG nie było. Anglicy piszą o klubach angielskich, Francuzi o PSG, Hiszpanie o Realu, a Włosi o Juventusie Turyn. W każdym kraju ktoś kojarzy Roberta z wielkim klubem. Ale dziś Lewandowski występuje w zespole który mu pasuje i nie ma potrzeby, aby coś zmieniać.

 

Gra w klubie z którym podobno ostro Pan negocjuje. W sobotę madrycki "AS" doniósł, że Robert żąda od Bayernu znaczącej podwyżki.

 

Kiedy są negocjacje, są tarcia. Jak znam prezydenta Bayernu Karla-Heinza Rummenigge to wiem, iż zdaje on sobie sprawę jak „Lewy” jest świetnym piłkarzem, jaką stanowi wartość dla Bayernu i jak powinno się takiego chłopaka wynagradzać. Jestem spokojny o to, że Robert zostanie doceniony.

 

Potwierdza Pan wic negocjacje i rozmowy na temat nowego kontraktu?

 

Tak. Zaczęliśmy rozmawiać. Mogę to potwierdzić.

 

To byłby długi kontrakt? Rozmawialiście już o pieniądzach?

 

O konkretach mówić nie będę, bo to poufne.

 

Całą rozmowę z Cezarym Kucharskim zobacz w materiale wideo.

Sebastian Staszewski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze