Wlazły: ZAKSA bawi się siatkówką na najwyższym poziomie

Siatkówka

Nasz finałowy rywal gra w tym sezonie fantastycznie! ZAKSA wręcz bawi się siatkówką na tym najwyższym poziomie. Zapewniam, że zrobimy wszystko, żeby się jej przeciwstawić i sięgnąć po Puchar Polski - mówi lider Skry Bełchatów Mariusz Wlazły.

Marcin Lepa: Odnieśliście prawdziwe drużynowe zwycięstwo. Pokazaliście, że tworzycie team z prawdziwego zdarzenia.

 

Mariusz Wlazły: Bez wątpienia cała Skra zasłużyła na to zwycięstwo. Mieliśmy lepsze i gorsze chwile, ale staraliśmy się razem iść do przodu i to się nam udało. Fantastycznie, że zagramy w finale.

 

Mistrzowie pokonani! Skra zmierzy się z ZAKSĄ w finale Pucharu Polski

 

Atmosfera była niewiarygodna w tym naszym siatkarskim El Clasico Plusligi.

 

Takie mecze zawsze dostarczają wielu emocji i to nie tylko na boisku, ale również cała otoczka sprawia, że my siatkarze się nakręcamy. Muszę przyznać, że lubimy się z chłopkami z Resovii i doskonale się z nimi znamy. Podchodzimy to tych meczów jak prawdziwi sportowcy, zawsze chcemy wygrać, ale to wszystko jest w ferworze walki.

 

ZAKSA w tym sezonie przegrała tylko raz. Wasz finałowy rywal nie niesamowicie rozpędzony. ZAKSA gra aż tak dobrze czy po prostu trzeba jej postawić trudniejsze warunki?

 

Grają fantastycznie! ZAKSA wręcz bawi się siatkówką na tym najwyższym poziomie. Zrobimy wszystko, żeby się jej przeciwstawić i sięgnąć po Puchar Polski.

 

Całą rozmowę z Mariuszem Wlazłym zobacz w materiale wideo.

Marcin Lepa, A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze