Kulisy treningu Tomasza Adamka. "Jest 60% lepszy niż zwykle!"

Sporty walki

Tomasz Adamek w osadzie Śnieżka pracuje nad formą przed kwietniową galą Polsat Boxing Night. Treningi pod okiem Rogera Bloodwortha i Jakuba Chyckiego robią różnicę: "Góral" zyskał na dynamice i wytrzymałości. Trener Bloodworth nie ma wątpliwości: "To najlepszy Tomek od dawna!".

Ciężka praca - jak to w boksie. Dzień po dniu praktycznie mam to samo. Pierwsze trzy tygodnie to fizyczne przygotowanie: bieganie, siłownia, trening techniczny z Rogerem Bloodworthem. Następnie przyjdzie czas na sparingi. Najważniejsze, że jest zdrowie i trzeba prosić Boga, żeby nic się nie wydarzyło przed 2 kwietnia.
Dr Chycki o formie Adamka: Już jest zdecydowanie lepiej niż ostatnio!

Tomasz Adamek każdego dnia pracuje na najwyższych obrotach, by na Polsat Boxing Night zaprezentować się ze swojej najlepszej strony. 39-letni "Góral" znajduje się w najlepszej formie od dawna, co podkreśla jego trener, Roger Bloodworth: "W porównaniu do ostatnich przygotowań, Tomek jest 60% lepszy!". Nie można zapomnieć także o gigantycznej roli w przygotowaniach doktora Jakuba Chyckiego, który zrewolucjonizował program treningowy Adamka:
Forma Tomka na ten moment jest optymalnie zadowalająca i na pewno lepsza niż w analogicznym okresie poprzednich przygotowań. To dobrze rokuje na resztę obozu. Więcej czasu poświęcamy aktualnie na szlif mocy mięśniowej oraz wytrzymałości siłowej. Wszystkie wyniki wskazują na poprawę rzędu 20%. Plany na kolejne treningi? Popracujemy nad pracą nóg i bioder, aby wyprowadzał szybkie, mocne i zmienne ciosy.

Kulisy treningu Tomasza Adamka w załączonym materiale wideo.

ch, mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze