Masternak: Z Fieldsem zrobimy show! Jeszcze będę mistrzem!

Sporty walki

Bardzo długo czekałem na ten moment, żeby zaboksować w Polsce. Zwiedziłem troszkę świata, ale ostatnio wiatr wiał troszkę w twarz, a teraz będą miał go w plecy - mówił w rozmowie telefonicznej w programie Puncher.

Artur Łukaszewski: Co wiesz o swoim przeciwniku Eriku Fieldsie?

Mateusz Masternak: Mam nadzieję, że z Fieldsem stworzymy niezapomniane widowisko. To pięściarz, który potrafi boksować. Jeśli się przygotuje, będzie na pewno ciekawie.

 

Polsat Boxing Night: Masternak wystąpi na gali w Krakowie! Znamy rywala Polaka


Jak zamierzasz się przygotowywać do tej walki?

Cieszę się, że zawalczę w Polsce, bo zapomniałem już jak to jest. Co ta walka zmieni? Ciężko jest na to pytanie jeszcze odpowiedzieć. Polsat Boxing Night to gala o ogromnym zasięgu, więc cieszę się, że dostałem taką możliwość.

Jesteś już psychicznie gotowy do wielkich pojedynków? Zeszły rok nie należał do udanych...

Obecny rok zapowiadał się bardzo słabo, a już 2 kwietnia wystąpie w Polsce. Boks zawodowy to w dużej mierze tylko biznes, a wielu mistrzów jest królami swojego podwórka. Walki za granicami Polski nie przyniosły mi za wiele chwały, a pierwsza porażka bolała mnie najmocniej. Staram się cały czas iść do przodu i czekam na lepszą przyszłość.

Jak będą wyglądały przygotowania do tego pojedynku?

Odwiedziłem nasze polskie góry, a jeśli chodzi o dalszą część przygotowań to na razie nie chciałbym jeszcze zdradzać informacji. Na pewno informacje będą przełomowe i zaskoczą niejednego fana.

Rozmowa z Masternakiem w załączonym materiale wideo!

Artur Łukaszewski, mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze