Toniutti znowu to zrobił! Zawodnicy Skry byli w szoku (WIDEO)

Siatkówka

Benjamin Toniutti podczas weekendu z Pucharem Polski wielokrotnie zachwycił widzów efektownymi kiwkami. Francuz w barwach ZAKSY wybrany został najlepszym rozgrywającym turnieju, a w meczu z PGE Skrą ponownie zaprezentował swoją wizytówkę. Rywale nie mieli najmniejszych szans podbić piłki!

Rozgrywający reprezentacji Francji Benjamin Toniutti niemal z miejsca stał się dyrygentem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Na to wskazuje zresztą nadana mu przez Ferdinando De Giorgiego rola: Toniutti został kapitanem zespołu. Francuz stanął na wysokości zadania i pewnie prowadził swoich kolegów do triumfu w Pucharze Polski, jednak w dramatycznych okolicznościach został im on wyszarpany przez PGE Skrę Bełchatów w samej końcówce tie-breaka.

Miguel Falasca: Dostałem czerwoną kartkę, bo emocje wyłączyły trzeźwe myślenie!

Toniutti już na początku meczu zaprezentował swój znak rozpoznawczy, wizytówkę, którą powoli stają się jego kiwki bezpośrednio na drugą stronę. Wielkiego wzoru nie musi zresztą daleko szukać, bowiem tego typu zagrania kibice ZAKSY kochali, gdy w ich barwach występował Paweł Zagumny (2010-2015). Podczas akcji na 8:1 w pierwszym secie Toniutti zrobił to ponownie, a zawodnicy PGE Skry nie byli w stanie podbić piłki.

 

 

Kolejna kiwka Benjamina Toniuttiego w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie