Siatkarki Chemika Police wiedzą, że przed nimi bardzo trudne zadanie. Fenerbahce Stambuł to w końcu mistrzynie bardzo silnej ligi tureckiej i faworytki do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Na dodatek, w tej edycji tych rozgrywek nie przegrały jeszcze ani jednego meczu. Są w formie, o czym świadczy także wygrana z VakifBankiem Stambuł 3:2 w miniony weekend.

 

Ignaczak zgłosił akces do... Polsat Boxing Night

 

- Mamy za sobą kilka trudnych spotkań, co na pewno ułatwi nam rywalizację z tak renomowanym przeciwnikiem. Oczywiście, wszyscy powiedzą, że Fenerbahce jest faworytem. Jednak trzeba pamiętać, że play offy sprowadzają się do dwóch dni rywalizacji. Zagramy we wtorek, potem za dwa tygodnie kolejny mecz i tyle. Dwa spotkania decydują o dalszych losach. Dlatego wszystko może się zdarzyć. My również prezentujemy bardzo wysoki poziom i mamy szansę w meczach z takimi przeciwniczkami - powiedziała Helena Havelkova.

 

Transmisja meczu Chemik Police - Fenerbahce Stambuł w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:30. Spotkanie skomentują Marcin Lepa i Damian Dacewicz.