Havoc żegna się z Renegades

E-sport
Havoc żegna się z Renegades

Do zmian doszło w składzie Australijskiego zespołu Counter-Strike: Global Offensive - Renegades. Ze swoimi dotychczasowymi kompanami pożegnać musiał się Luke "Havoc" Paton, którego zastąpił reprezentant Australii i były gracz Immunity - Karlo "USTILO" Pivac. Powodem miały być słabsze wyniki drużyny w ostatnim czasie.

Jedna z najbardziej popularnych Australijskich formacji Counter-Strike: Global Offensive - Renegades, przeprowadziła dość znaczące zmiany w swoich szeregach. Organizacja ogłosiła bowiem, że w trybie natychmiastowym postanowiła rozwiązać obowiązujący dotychczas kontrakt z zawodnikiem Luke "Havoc" Paton, którego można śmiało zaliczyć do jednego z bardziej rozpoznawalnych na tamtejszej scenie. Wiadomo już oficjalnie, że 25-letniego Australijczyka zastąpi Karlo "USTILO" Pivac. Ten reprezentował Australię podczas kwalifikacyjnych rozgrywek do World Championships 2015 Oceanic. Był również dotychczas związany z inną tamtejszą drużyną - Immunity.

 

Roszady związane są rzekomo w związku z niezbyt dobrymi wynikami Regenades w ciągu ostatnich miesięcy. Przede wszystkim zespół nie zdołał dostać się na Finały Intel Extreme Masters w Katowicach. Ekipa wypadła również bardzo niekorzystanie podczas rozgrywanego przeciwko TheMongolZ finału IEM Taipei 2016. Renegades będzie miało okazję do zaprezentowania się z nowym zawodnikiem w składzie już dziś w meczu otwarcia rozgrywek ESL Pro League przeciwko Enemy. W tym miesiącu zawodnicy wezmą też udział w kwalifikacjach offline do MLG Columbus.

 

 

Aktualny skład Renegades CS:GO:

 

  • Justin "jks" Savage
  • Aaron "AZR" Ward
  • Chad "SPUNJ" Burchill
  • Yaman "yam" Ergenekon
  • Karlo "USTILO" Pivac
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze