7 najmocniejszych kart, których zabraknie w trybie standardowym Hearthstone'a

E-sport
7 najmocniejszych kart, których zabraknie w trybie standardowym Hearthstone'a
@Blizzard

W zeszłym tygodniu Blizzard ogłosił że, w ślad za twórcami innych karcianek, będzie wyłączał najnowsze karty z użytku w profesjonalnych rozgrywkach. To może wyglądać niesprawiedliwie dla osób, które kupiły stare karty, ale trzeba zwrócić uwagę na to jak ciężko jest poprawnie balansować setki kart.

Tej wiosny w karciance Blizzarda pojawią się dwa osobne tryby – Dzicz i Standard. Ten pierwszy będzie zawierał wszystkie karty, a ten drugi tylko te wydane w ciągu ostatnich dwóch lat (i to on będzie trybem, w którym będą rywalizować najlepsi gracze). Oznacza to, że w trybie standardowym zabraknie kart z dodatku Klątwa Naxxramas oraz Gobliny i Gnomy. W 2016 roku profesjonalny Hearthstone będzie opierał się na kartach z dodatków Blackrock Moutain, The Grand Tournament, League of Explorers i nowego zestawu kart, którego premiera jest planowana na następny miesiąc.

 

To sporo zmienia. W starych dodatkach jest mnóstwo mocnych kart, które są wodą na młyn wielu popularnych talii. Oczywiście nikt nie będzie tęsknił za Nerub'ar Weblordem, ale jest mnóstwo innych kart, których brak drastycznie zmieni rozgrywkę. Oto lista siedmiu najważniejszych.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze