Hanya Sajad ze Stoke jest fanką FC Barcelony. Od urodzenia ma wadę serca i musi przyjmować bolesne zastrzyki z hormonów. Jej idolem jest najlepszy zawodnik klubu z Katalonii Lionel Messi, który w dzieciństwie także musiał przyjmować zastrzyki hormonalne - tyle, że z powodu bardzo niskiego wzrostu.

 

Problemy zdrowotne Leo Messiego

 

Hanya marzyła o spotkaniu z Messim. Jej rodzice kupili więc bilety na spotkanie Barcelony z Atletico Madryt i skontaktowali się z klubem, prosząc o zorganizowanie spotkania z Argentyńczykiem. Początkowo klub ustosunkował się przychylnie do tej prośby. Dziewczynka miała siedzieć blisko płyty boiska i po meczu spotkać się z Messim, a nawet zrobić sobie z nim zdjęcie. Zdążyła się tym pochwalić wszystkim znajomym.

 

 

Niestety, chociaż czekała na spotkanie dwie godziny, nie doczekała się go. Dostała jedynie zdjęcie, na którym Argentyńczyk został dorysowany komputerowo.

 

Dziewczynka była bardzo rozczarowana i smutna, nadal jednak kibicuje Barcelonie. Przedstawiciele klubu obiecali skontaktować się z rodziną dziewczynki jak najszybciej, żeby rozwiązać całą sytuację.