Fnatic oficjalnie z nowym supportem

E-sport
Fnatic oficjalnie z nowym supportem

Lewis "Noxiak" Felix nie jest już podstawowym supportem Fnatic. Zastąpi go Johan "Klaj" Olsson – informuje organizacja na swojej oficjalnej stronie.

Po odejściu kapitana drużyny YellOwStaRa do Team SoloMid obowiązki prowadzącego grę kapitana drużyny przejął Martin "Rekkles" Larsson, ale ciężko było mu przystosować się do nowej roli. Problemy z koordynacją w drużynie mają być zastąpione po tym jak do drużyny dołącza nowy, zarekomendowany przez Rekklesa support.

 

Nowy wspierający ma wnieść nową jakość w grę drużyny. Jak informuje organizacja – decyzja nie była łatwa, ale po kilku tygodniach prób rozwiązania problemów musiało do tego dojść. Noxiak pozostaje rezerwowym drużyny, więc możliwe że jeszcze wystąpi w podstawowym składzie.

 

Noxiak dołączył do Fnatic zaraz przed IEM Cologne w grudniu 2015 roku. Po ośmiu grach EU LCS ma KDA równe 3.3. "Fnatic bardzo mi pomogło i jestem bardzo wdzięczny całej drużynie" – powiedział Noxiak w swoim oświadczeniu.

 

Klaj, wcześniej znany jako Klajbajk, nigdy nie grał w drużynach z Challenger Series czy EU LCS przed dołączeniem do Fnatic. Zawodnik był częścią drużyny MeetYourMakers, która próbowała zakwalifikować się do letniego sezonu Turkish Promotion League.

 

Fnatic ma obecnie bilans 5-3 w EU LCS. W nadchodzących dniach drużyna zmierzy się z Elements i Unicorns of Love. W obu spotkaniach startowym wspierającym drużyny będzie Klaj.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze