Rekordowy styczeń Polsatu Sport

Inne
Rekordowy styczeń Polsatu Sport

W styczniu 2016 roku nowym liderem oglądalności wśród stacji sportowych został Polsat Sport. Dzięki naszym widzom możemy pochwalić się największym wzrostem w rankingu oglądalności. Dziękujemy, że wybraliście Państwo naszą stację.

Udział liderującego Polsatu Sport w styczniu 2016 roku wyniósł 0,82 proc. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej wynik ten zwiększył się o 127,78 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Jednocześnie był to największy wzrost w zestawieniu, a stacja ta na pozycję lidera awansowała z miejsca trzeciego. Polsat Sport w zeszłym miesiącu obszernie relacjonował mistrzostwa Europy w piłce ręcznej z udziałem reprezentacji Polski. Z kolei trzeciej miejsce przypadło Polsatowi Sport News, który przed rokiem był czwarty.

 

Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów: Transmisja w Polsacie Sport

Wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 pierwsze miejsce w styczniu br. również należało do Polsatu Sport, który w styczniu ub.r. był trzeci (0,77 proc. udziału; wzrost o 208 proc. - największy w zestawieniu). Z czwartej na drugą pozycję awansował Polsat Sport News (0,53 proc.; do góry o 120,83 proc.).

 

 

 

Redakcja, wirtualnemedia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie