Chemik Police organizuje akcję pomocy dla zwierząt

Siatkówka
Chemik Police organizuje akcję pomocy dla zwierząt
fot. chemik-police.com

W trakcie poniedziałkowego meczu Chemik Police - Budowlani Łódź mistrzynie Polski przeprowadzą akcję "Siatka z pomocą". Wszyscy kibice, którzy chcą pomóc potrzebującym zwierzakom, mogą przekazać karmę lub środki finansowe wolontariuszom. Każda pomoc jest ważna!

Akcja skupia się na pomocy zwierzętom. W trakcie poniedziałkowego spotkania wolontariusze zbierać będą karmę lub pieniądze, które przeznaczone zostaną na pomoc potrzebującym zwierzakom. Nie wszystkie mają zapewnione odpowiednie warunki, przyjazną atmosferę i pełną miskę. Niektóre potrzebują pomocy. Kibice Chemika wielokrotnie udowadniali swoją szczodrość. Podczas najbliższego meczu ligowego będzie kolejna ku temu okazja.

 

"Dziewczyny, odwróćcie się!" Przedwczesna radość Atomówek (WIDEO)

 

"Siatka z pomocą" wesprze fundację „Viva - Koci Szczecin”, która zajmuje się walką o poprawienie losu zwierząt. Cel realizuje przez cały wachlarz działań - od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom, przez szkolenia instytucji państwowych, aż po prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii i akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt.

 

Zachęca też do adopcji zwierząt ze schronisk oraz piętnuje niehumanitarne i nieetyczne praktyki firm i osób prywatnych.

Ambasadorką akcji jest Agnieszka Bednarek-Kasza. Środkowa Chemika od wielu lat wspiera podobne inicjatywy.

 

- Zwierzaki w moim życiu są bardzo ważne. Ludzie często zapominają o ich potrzebach, dlatego warto o tym przypomnieć. Od kilku lat jestem zaangażowana w podobne projekty i cieszę się, że nasi kibice również nie pozostają obojętni. W tym roku największe zapotrzebowanie jest dla kotów wolno żyjących, ale prawda jest taka, że przyda się każda pomoc - mówi Agnieszka Bednarek-Kasza.

MC, chemik-police.com

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze