W poprzednim sezonie Jorda i Marco Soerensen byli kierowcami testowymi w Lotusie. Gdy okazało się, że ten zespół przejmie Renault, oboje otrzymali propozycję nowych umów. Duńczyk jednak odmówił...

 

Były prezes Ferrari: Nie mam dobrych informacji o zdrowiu Schumachera

 

- Ona była ode mnie dwanaście sekund wolniejsza jednym okrążenie na symulatorze. Mimo tego, zgarniała wszystkie pochwały. W ciągu ostatnich dwóch lat spędziłem w symulatorze ponad 60 dni! To tyle samo, ile Kevin Magnussen w McLarenie. Po głębszym zastanowieniu zdecydowałem, że już wystarczy i postanowiłem odejść - pożalił się Soerensen.

 

Hiszpanka nie pozostała obojętna na tego typu komentarze. - Dwanaście sekund szybszy? Śmiałam się z tej odpowiedzi przez dwanaście godzin! - rzuciła na Twitterze.

 

Trzy grosze do tej dyskusji dołożył Richie Stanaway, który kojarzy Jordę ze wspólnych występów w GP3. - Jeśli nie kończysz każdego wyścigu w GP3 na ostatnim miejscu, to ludzie nie robią sobie z ciebie żartów. Proste - zauważył Nowozelandczyk.

 

Córka byłego kierowcy Jose Miguela Jordy budzi duże kontrowersje w świecie sportów motorowych. Według ekspertów, jej umiejętności są przeciętne. Na dodatek, ona sama nie może się zdecydować, czy poświęcić się roli kierowcy, czy próbować sił jako modelka.

 

Na kolejnej stronie zdjęcia Carmen Jordy.