Jak powstają trailery KSW? Nowy Bond i niezłe sianko (WIDEO)

Sporty walki

Blask fleszy, światła reflektorów i sceny jak z filmów akcji. Kibice w telewizji i internecie oglądają tylko efekt końcowy wielotygodniowej pracy licznej grupy produkcyjnej KSW. Jak wygląda nagrywanie trailerów KSW? Który z zawodników najlepiej odnajduje się na planie zdjęciowym? Zobaczcie materiał zza kulis!

Przed każdą galą produkowaną przez organizację KSW kibice na kilka tygodni przed wydarzeniem otrzymują porcję wideo zapowiadających poszczególne walki. Efekt końcowy jest zachwycający, ale zanim powstaną trailery KSW zawodnicy muszą spędzić wiele godzin na planie zdjęciowym. Na nadchodzące gale włodarze dla swoich fanów przygotowali kolejne niespodzianki.

 

- Zawodnicy są jeszcze lepsi, jeszcze popularniejsi, jeszcze bardziej interesujący dla kibiców i tak naprawdę to tylko oni mają zachwycać - mówił Maciej Kawulski w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

Saidov: Na KSW 34 miałem walczyć o pas, ale...


Liczne ujęcia, zmiany planów, powtórzone ujęcia... Nagrywanie trailerów bywa dla zawodników męczące i zdecydowana większość z nich lepiej odnajdują się w naturalnym środowisku, czyli po prostu walcząc w klatce.

- Zmiana sprzętów, kolejne uderzenia, zmiana oświetlenia i tak w kółko... To naprawdę jest męczące - zanaczył Artur Sowiński, mistrz KSW w kategorii piórkowej.

 

Materla: O pasie KSW na razie nie myślę


Na planie zdjęciowym zawsze znajdzie się jednak czas na żarty. Podczas ostatniego spotkania z kamerą w świetnym humorze był Tomasz Narkun, który na chwilę przemienił się w... Jamesa Bonda!

- Jak widzicie kręcimy sceny do nowego filmu o Jamesie Bondzie, więc będzie ciekawie. Mógłbym kręcić filmy, ale musi być dobre "sianko" - powiedział mistrz kategorii półciężkiej.

W załączonym materiale wideo obejrzysz materiał zza kulis kręcenia trailerów KSW!

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze