Tempo Storm znów z CS:GO

E-sport
Tempo Storm znów z CS:GO
www.dailydot.com

Po półrocznej przerwie na salony Counter-Strike: Global Offensive znów wkracza amerykańska organizacja Tempo Storm. Nową dywizję będą tworzyć dotychczasowi reprezentanci innej e-sportowej marki - Games Academy. Ci przed dwoma tygodniami zdołali zakwalifikować się do wydarzenia MLG Columbus 2016, które będzie miało miejsce pod koniec lutego.

Organizacja Tempo Storm postanowiła ponownie zainwestować w dywizję Counter-Strike: Global Offensive. Coraz bardziej popularny 'fps' wraca do łask włodarzy po tym, jak pod koniec sierpnia ubiegłego roku rozstali się oni z poprzednią ekipą CS:GO. W historii Tempo Storm występowało kilku znanych dziś zawodników jak choćby Kanadyjczyk — Peter 'stanislaw' Jarguz, czy Amerykanin - Shahzeb 'ShahZaM' Khan. Tym razem pod skrzydłami amerykańskiej marki rywalizować będzie znany zespół, który dotychczas reprezentował Games Academy i przed kilkoma tygodniami odniósł znaczący sukces dostając się do MLG Columbus 2016 Main Qualifier, który odbędzie się pod koniec miesiąca, w dniach 26-28 lutego, w Amerykańskim mieście Colubus (stan Ohio).


O dołączeniu nowego zespołu wypowiedział się trener CS:GO dywizji, Luiz "peacemaker" Tadeu:

 

"Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że mamy okazję być częścią nowej historii Tempo Storm. Minęło kilka miesięcy od czasu, gdy z organizacji odeszli jej poprzedni reprezentanci. Tym bardziej cieszymy się, że postawiono właśnie na nas. Robimy wszystko, aby być w szczytowej formie w nadchodzących miesiącach i nie możemy się doczekać naszego pierwszego meczu pod banderą Tempo Storm."

 

Na temat całej sprawy głos zabrał również właściciel organizacji Tempo Storm, Andrey Reynad Yanyuk:

 

"Jesteśmy niesamowicie podnieceni faktem, że znów wracamy do kontynuowania tradycji Counter Strike'a w naszej organizacji. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się podpisać kontrakty z byłą drużyną Games Academy. Zawodnicy są niezwykle pracowici i głodni sukcesów, a to dwie kluczowe cechy, które należy posiadać, gdy aspiruje się do bycia najlepszym. Z niecierpliwością oczekuję tego, co przyniesie czas. Jestem pewien, że wspólnie osiągniemy sukces."

 

 

Aktualny skład CS:GO Tempo Storm:

 

  • Henrique "hen1" Teles
  • Lucas "lucas" Teles
  • Ricardo "boltz" Prass
  • Joao "felps" Vasconcellos
  • Gustavo "SHOOWTiME" Gonçalves

 

  • Luiz "peacemaker" Tadeu (trener)
Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie