UoL pewnie pokonuje Fnatic

E-sport
UoL pewnie pokonuje Fnatic

W drugim meczu piątej kolejki EU LCS drużyna Unicorns of Love pokonała Fnatic po blisko 50 minutowym spotkaniu. Zawodnicy Jednorożców nie mieli problemu z kontrolowaniem przebiegu rozgrywki za sprawą łatwo zdobytych wzmocnień barona.

Drużyna Unicorns of Love miała ogromną przewagę jeśli chodzi o kontrolowanie wizji na Summoners Rift. Spora w tym zasługa zawodników drużyny przeciwnej, którzy nieco opóźniali wymienienie swoich trinketów na niebieskie, pozwalające sprawdzać nawet oddalone miejsca. Kilka minut po pojawieniu się barona drużyna UoL przejełą go bez żadnych problemów i rozpoczęła powolny marsz po zwycięstwo.

 

Cała drużyna UoL grała bardzo cierpliwie i pewnie, nierzadko wyłapując osamotnionych zawodników Fnatic. Świetny mecz, w porównaniu do wczorajszego, rozegrał jungler drużyny Rudy. Grający jako Elise zawodnik nie tylko kontrolował przebieg rozgrywki we wczesnej fazie gry, ale dbał o każdy detal podczas kluczowych teamfightów pod koniec meczu. Bardzo dobre zawody rozegrali też Fox (grający na środkowej alei jako Viktor) i Steeelback, który wybrał Corkiego.

Fnatic na trzy tygodnie przed IEM Katowice wygląda kiepsko. Drużyna nie przypomina tej z listopada ubiegłego roku, gdy zajęła miejsce w czołowej czwórce na Mistrzostwach Świata. Ostatnią szansą na pozytywne zaprezentowanie się będą zaplanowane na przyszły tydzień ich mecze z G2 Esports i Splyce. Unicorns of Love zajmuje po piątej kolejce zmagań trzecie miejsce w EU LCS z bilansem 7-3.

Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie