Bundesliga: Skromne zwycięstwo Borussii Dortmund. Stuttgart nie zwalnia tempa

W 21. kolejce Bundesligi Borussia Dortmund na własnym boisku skromnie wygrała z Hannoverem 1:0. Całe spotkanie rozegrał Łukasz Piszczek. 90 minut zaliczył w barwach gości Artur Sobiech. Czyste konto w bramce VfB Stuttgart zanotował Przemysław Tytoń, a jego ekipa jest w tym roku nie do zatrzymania w lidze.

Na Signal Iduna Park przyjechała ostatnia w tabeli ekipa Hannoveru. Od pierwszej minuty na boisku widzieliśmy Łukasza Piszczka oraz Artura Sobiecha. Jedyną bramkę zdobył w 57. min Henrich Mchitarjan. Zawodnicy BVB pozostali wiceliderem. Do prowadzącego Bayernu Monachium tracą  pięć punktów.

Borussia Dortmund – Hannover 96 1:0 (0:0)

Bramka: Mchitarjan 57

Gwiazda ekranu winna zwolnienia Mourinho z Chelsea?!

Świetną passę w Bundeslidze kontynuuje ekipa Przemysława Tytonia. Polski golkiper nie miał zbyt wiele pracy. VfB Stuttgart wygrał już piaty kolejny mecz w niemieckiej lidze i awansował na dziewiąte miejsce w tabeli. Tym razem ofiarą ”Die Schwaben” padła dobrze grająca w tym sezonie Hertha Berlin.

VfB Stuttgart - Hertha Berlin 2:0 (0:0)

Bramki: Die 51', Kostić 84