Młokos pozamiatał! Wślizgi to jego specjalność (WIDEO)

Piłka nożna
Młokos pozamiatał! Wślizgi to jego specjalność (WIDEO)
fot.

Pamiętacie prawdziwych boiskowych twardzieli w stylu Roy’a Keane’a czy Gennaro Gattuso? Przedstawiamy Wam ich znacznie młodszą wersję. Malec o imieniu Charlie pokazał swoim rówieśnikom, co to znaczy ostra i bezpardonowa gra. Takiej nieustępliwości mogą pozazdrościć mu nawet zawodowi piłkarze.

Zawodnicy od tzw. „czarnej roboty” są zazwyczaj przez trenerów bardzo cenieni. Defensywny pomocnik, który dysponuje doskonałym odbiorem, a do tego potrafiący zatrzymać rywala w odpowiednim momencie wślizgiem kosztem żółtej kartki jest niekiedy na wagę złota.

 

Piąta rocznica gola, który wstrząsnął światem futbolu (WIDEO)

 

W poniższym wideo zobaczycie najlepszy przykład młodzika, który wręcz specjalizuje się w ostrej grze. Wślizgi w jego wykonaniu są prawdziwym majstersztykiem. Bez wątpienia małoletni Brytyjczyk może w przyszłości aspirować do miana nowego Keane’a, Gattuso czy innego boiskowego twardziela typu Robbiego Savage’a. Ci trzej panowie w swojej karierze dostali więcej żółtych kartek niż strzelili goli, ale swoją walecznością i nieustępliwością zdobyli serca kibiców.

 

 

The next Roy Keane in the making. -devil-

Posted by Premier Football on 12 luty 2016

 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze