Pudzianowski podbija Europę! Piszą o nim na Wyspach, Węgrzech i we Francji!

Sporty walki

Problemy Mariusza Pudzianowskiego budzą coraz większe zainteresowanie mediów nie tylko w Polsce, ale również całej Europie. O "Pudzianie" piszą w Wielkiej Brytanii, Francji czy na Węgrzech. W komentarzach pod tekstami można znaleźć wiele komentarzy popierających działania Pudzianowskiego.

Mariusz Pudzianowski głośno wyrażał swoje opinie na temat imigrantów próbujących łamać prawo poprzez niszczenie i włamywanie się do ciężarówek. "Pudzian" na profilu Facebookowym nie przebierał w słowach, a to nie spodobało się jednej z polskich organizacji, która skierowała sprawę do prokuratury.

 

Pudzianowski pod lupą prokuratury? "Ja tylko bronię swojej własności!"


Sprawą Mariusza Pudzianowskiego zainteresowały się również zagraniczne media. Na Wyspach Brytyjskich pisze o nim m.in. "Daily Mail", a artykuły opisujące jego sytuację znaleźć można również na francuskich i węgierskich portalach informacyjnych.

- Pudzianowski musiał zapłacić 40 tys. funtów grzywny po tym jak imigranci zostali znalezieni w jego ciężarowce, a pasażerowie dodatkowo spowodowali uszkodzenia w wysokości 23 tys. funtów. Przeciwko Pudzianowskiemu zostało wszczęte postępowanie sądowe za zamieszczenie zdjęcia na Facebooku i grożenie imigrantom z kijem baseballowym w rękach - czytamy na dailymail.co.uk.

 

Szpilka i Michalczewski wspierają Pudzianowskiego


Warto zwrócić uwagę na komentarze widniejące pod artykułami o Polaku. Zdecydowana większość z nich pozytywnie ocenia Pudzianowskiego i popiera jego działania. "Oskarżony o obronę swojej własności? Do czego ten świat zmierza?", "Jestem po jego stronie!", "Podoba mi się tok jego rozumowania!" - to tylko nieliczne z komentarzy.

 

 

Daily Mail: 'Next time I'll hit them with a baseball bat!'

 

Britain First: Strongman threatens Calais migrants with a baseball bat!

titkolthirek.hu: Baseballütővel fogom szétverni a migránsokat

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie