Serie A: Cały mecz Glika, zwycięstwo Milanu

Kamil Glik rozegrał 90 minut i obejrzał żółtą kartkę w meczu Torino z Palermo. Turyńczycy pokonali rywali z Sycylii 3:1. Zwycięstwa odniosły także AC Milan oraz Bolonia.

W pierwszym niedzielnym spotkaniu Milan pokonał na własnym stadionie Genoę CFC 2:1. Zwycięskie dla rossoneri bramki zdobyli Carlos Bacca i Keisuke Honda. Honorowe trafienie dla gości zanotował Alessio Cerci.

Andrzej Iwan wybudził się ze śpiączki!

Swoje spotkanie rozegrał Kamil Glik. Lider defensywy Torino i reprezentacji Polski spędził na murawie 90 minut w spotkaniu z Palermo. 28-latek został ukarany żółtą kartką. Turyńczykom wygraną 3:1 zapewnił zdobywca dwóch bramek Ciro Immobile. Piłkarze z Sycylii bramkarzy pokonywali dwukrotnie – w 3. min. na listę strzelców wpisał się Alberto Gilardino, a niecałe pół godziny później swojego golkipera zaskoczył Geancarlo Gonzalez.

Zwycięstwo odniosła także Bolonia, która na wyjeździe pokonała Udinese. Gola na wagę trzech punktów zdobył Mattia Destro. Bezbramkowy remis padł natomiast w Geniu, gdzie tamtejsza Sampdoria rywalizowała z Atalantą.

O 20.45 we Florencji czwarta w tabeli Serie A Fiorentina Jakuba Błaszczykowskiego zagra w hitowym meczu z piątym Interem Mediolan.