Hearthstone European Winter Championship z zaskakujacymi wynikami kwalifikacji

E-sport
Hearthstone European Winter Championship z zaskakujacymi wynikami kwalifikacji
@Blizzard

Po dwóch dniach zmagań online znamy już ośmiu zawodników, którzy zakwalifikowali się na zaplanowany na drugą połowę marca finałowy turniej. Nie obyło się bez niespodzianek, ponieważ na turnieju zabranie najgłośniejszych nazwisk.

Zawodnicy tacy jak mistrz świata Sebastian "Ostaka" Engwall, Aleksanr "Kolento" Malsh, ThijsNL czy Xixo nie zdołali przebrnąć przez drabinke eliminacji i oddali miejsca w turnieju zasadniczym bliżej nieznanym zawodnikom.

 

Podczas finałow Hearthstone European Winter Championship zobaczymy takich zawodników jak Naiman, Pokrovac, DrHippi, Nicslay, Diggen, Tars, Cereza i Bunnyhoppor. Tylko pierwsza dwójka może być bliżej znana fanom Hearthstone'a. Ten pierwszy to były zawodnik Team Dignitas, a drugi doszedł do ćwierćfinału w hiszpańskim turnieju Gamegune.

 

Nie obyło się też bez problemów natury technicznej. Część graczy nie zdołała dotrzeć do jednej z dwudziestu przygotowanych przez Blizzard lokacji (organizatorzy poinformowali o nowym formacie rozgrywek z zaledwie tygodniowym wyprzedzeniem), a część - jak Gameking czy Senfglas - została zdyskwalifikowana za nieprawdziwe nazwiska przypisane do konta Battle.net.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze