HerO nie jest już zawodnikiem Team Liquid

Inne
HerO nie jest już zawodnikiem Team Liquid
@TeamLiquid

Szeregi Team Liquid na platformie StarCraft II opuszcza jedna z ich największych gwiazd - Song „HerO” Hyeon Deok. Koreański Protoss nie osiągnął porozumienia z włodarzami organizacji i tym samym po blisko pięciu latach żegna się z dotychczasowym pracodawcą.

Song „HerO” Hyeon Deok reprezentował barwy Team Liquid nieprzerwanie od 2011 roku. Koreańczyk, który największe sukcesy ma już wprawdzie za sobą, od dłuższego czasu nie prezentował się najlepiej w turniejach międzynarodowych. Mowa tu oczywiście o ubiegłym sezonie, kiedy to koreański Protoss rzadko brał udział w zmaganiach na najwyższym poziomie (nie grał w rozgrywkach ProLeague oraz odpadł z Code S – przyp. red.).

 

Premiera najnowszego dodatku do popularnej platformy Blizzarda, spowodowała iż Koreańczyk małymi krokami wraca do światowej czołówki. Zmiany wprowadzone w Leagacy of the Void najprawdopodobniej bardzo przypadły do gustu HerO i to właśnie ze względu na rosnącą formę, nie mógł ostatecznie porozumieć się z włodarzami Team Liquid co do jego dalszej roli w zespole. Ostatecznie Koreańczyk, podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Team Liquid – póki co nie wiadomo, czy zdecyduje się on na zasilenie innego zespołu.

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze