Poznaliśmy już częśc karty walk Polsat Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Tomasz Adamek, a w Polsce po pięciu latach zawalczy również Mateusz Masternak. W krakowskiej Tauron Arenie 2 kwietnia kibice sportu będą świadkami największego wydarzenia pięściarskiego w naszym kraju. Kogo jeszcze zobaczymy w ringu na najbliższej gali Polsat Boxing Night? W dzisiejszym programie zostaną odkryte kolejne karty z talii PBN, a także poznamy informacje dotyczące sprzedaży biletów.

 

 Włodarczyk o Adamku: Może zostać mistrzem świata!


Nie zapominamy również o fanach MMA. Wielkimi krokami zbliża się gala KSW 34, która odbędzie się już 5 marca na warszawskim Torwarze. W stolicy zobaczymy trzy pojedynki o pasy KSW, a wystąpią w nich Karol Bedorf, Tomasz Narkun i Artur Sowiński. O walkę mistrzowską powalczy również najprawdopodobniej Aslambek Saidov, który zmierzy się z Yasubeyem Enomoto. W jakiej formie znajduje się reprezentant olsztyńskiego klubu Berkut Arrachion?

Z UFC kontrakt na początku roku podpisał Marcin Tybura. Polski ciężki zadebiutuje w największej organizacji MMA na świecie już w kwietniu. Na gali w Zagrzebiu Tybura skonfrontuje swoje umiejętności w starciu z Timothy Johnsonem, a dzisiaj w Puncherze opowie jak ważny jest dla niego kontrakt z UFC.

Prowadzący: Paweł Wójcik

Goście: boks - Marian Kmita, Andrzej Kostyra, Janusz Pindera

        MMA - Aslambek Saidov, Marcin Tybura, Tomasz Marciniak

 

Transmisja programu Puncher od godziny 20:00 w Polsacie Sport News.