Pacquiao: Zwierzęta lepsze od homoseksualistów

Sporty walki
Pacquiao: Zwierzęta lepsze od homoseksualistów
fot. PAP/EPA

Filipińczyk Manny Pacquiao, jeden z najbardziej utytułowanych bokserów, m.in. były mistrz świata organizacji WBC, stwierdził, że... "homoseksualne pary są gorsze niż zwierzęta". Dodajmy, że Pacquiao w kwietniu rzuca karierę boksera, by wystartować w wyborach na senatora Filipin.

Wspomniane słowa bokser wypowiedział w programie Bilang Pilipino. - Kobiety zostały stworzone dla mężczyzn, a mężczyźni dla kobiet. To zwyczajowe podejście. Widziałeś kiedyś samca obcującego z samcem, a samicę z samicą? Zwierzęta są lepsze. One wiedzą, jak odróżnić mężczyznę od kobiety. A jeśli my aprobujemy związki kobiet z kobietami i mężczyzn z mężczyznami, to też jesteśmy od tych zwierząt gorsi - rozwinął.

 

Polsat Boxing Night: Karta walk. Oni będą walczyć 2 kwietnia

 

"Mas masahol pa sa hayop." Senatorial aspirant and Sarangani Rep. Manny Pacquiao had this to say when we asked him for his stand on same-sex marriage. #BilangPilipino

Posted by Bilang Pilipino on 15 luty 2016

 

Pacquiao w mgnieniu oka zebrał w sieci mnóstwo negatywnych komentarzy. Mógł się tego spodziewać i przygotował ripostę. - Ja jestem posłuszny nakazom Pana. Nie potępiam nikogo, jednak mówię prawdę. Staram się działać zgodnie z tym, co napisane w Biblii - napisał na Instagramie.

 


 

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze