Romans Najmana z córką prezydenta, czyli KSW lata temu (WIDEO)

Sporty walki

Do gali KSW 34 pozostały już niespełna dwa tygodnie. Największa polska organizacja powróci do warszawskiego Torwaru po prawie dwóch latach rozłąki, a przecież w przeszłości wydarzenia spod szyldu KSW gościły w Warszawie znacznie częściej. Dzisiaj do promocji gali nie potrzeba już materiału z Marcinem Najmanem...

Organizacja KSW rozpoczęła swoją działalność w stolicy Polski. To właśnie w Warszawie, a dokładniej w hotelu Marriott przy ulicy Aleje Jerozolimskie odbywały się pierwsze wydarzenia polskiej federacji, a w walkach wieczoru wystąpowali Antoni Chmielewski czy Łukasz Jurkowski. Z upływem czasu i wzrostu popularności organizacja przeniosła się z klubu Champions do znacznie większego Torwaru.

 

KSW 34: Zapowiedź pojedynku Kułak vs Jewtuszko


W stolicy Polski odbyła się gala KSW 12, która okazała się przełomową imprezą dla produktu  tworzonego przez duet Lewandowski/Kawulski. W grudniu 2009 roku do ringu weszli Marcin Najman i Mariusz Pudzianowski, a gala cieszyła się ogromnym zainteresowaniem kibiców. 19 marca 2011 roku również na Torwarze swój ostatni pojedynek stoczył również Łukasz Jurkowski, który przegrał przez decyzję z Tonim Valtonenem. Po walce "Juras" odebrał mikrofon konferansjerom i przekazał fanom szokującą informację o zakończeniu zawodniczej kariery.

 

Saidov: Na KSW 34 miałem walczyć o pas


Warszawska hala okazała się także miejscem przełomowym dla KSW pod względem transmisji telewizyjnych. Gala KSW 11 była pierwszą imprezą organizacji transmitowaną na antenie otwartego Polsatu. Na trybunach zasiadło wielu celebrytów i sportowców w tym m.in. Edyta Herbuś czy Piotr Świerczewski, a kibice przed telewizorami i w hali mogli oglądać nie tylko ciekawe pod względem sportowym pojedynki Mameda Khalidova, Łukasza Jurkowskiego czy Aslambeka Saidova, ale również interesujące materiały wyświetlane na telebimach.

 

Różalski: Zmieniam dewizę. Pomyślę o MMA, a nie tylko o wojnie


Bohaterami jednego z nich byli Waldemar "Kasta" Kieliszak, Marcin Najman i... Maria Wałęsa. Córka prezydenta wcieliła się w rolę podrywanej przez Najmana dziewczyny, a konferansjer KSW robił wszystko, aby spławić nachalnego zawodnika. Efekt? Na otwarciu gali w warszawskim Torwaru pojawiły się tancerki z egzotycznej Brazylii. Warto pamięcią wrócić do tych wydarzeń, bo dzisiaj na galach KSW nie zobaczycie takich materiałów! O tym jaką przemianę przez lata przeszła organizacja KSW świadczy również zdjęcie zamieszczone na Facebooku przez Łukasza Jurkowskiego.

 

W załączonym materiale wideo obejrzyj otwarcie gali KSW 11 oraz eksluzywny materiał z udziałem Marcina Najmana i Marii Wałęsy!

 

Jesteście ciekawi jak jeszcze rozwinęło się KSW w Polsce?󾍇  niżej pas mistrza za KSW 1, wyżej prezent od Martina i Maćka na zakończenie kariery. Pas mistrza w pełnych rozmiarach󾌳

Posted by Łukasz "Juras" Jurkowski on 16 luty 2016

 

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze