UFC: Sajewski nie wystąpi w Londynie

Sporty walki
UFC: Sajewski nie wystąpi w Londynie
fot. facebook.com

Łukasz Sajewski (13-1) z powodu kontuzji nie wystąpi na gali UFC Fight Night 84. Ostatecznie na karcie walk w stolicy Londynu pojawi się dwóch polskich zawodników: Daniel Omielańczuk (17-5-1) oraz Krzysztof Jotko (16-1).

Łukasz Sajewski w Londynie miał zaliczyć drugi występ dla organizacji UFC. Jego rywalem miał być Teemu Packalen (7-1). Z powodu kontuzji żeber Polak musiał zrezygnować z występu, a fiński zawodnik zmierzy się z niepokonanym Francuzem Thibault Goutim (11-0).

 

- Niestety uraz żeber wyeliminował mnie ze startu na gali UFC w Londynie. Próbowaliśmy użyć leku, który miałby uśmierzyć ból i mimo wszystko wystartować, jednak lek nie dał żadnych rezultatów i w ostateczności razem z trenerami zdecydowaliśmy się wycofać z walki. Jednak prognozy są bardzo dobre i wrócę szybciej niż się Wam wydaje - napisał "Wookie" na Facebooku.

 

KSW 34: "Będę go poniżał i się nad nim pastwił", czyli wojny na słowa


Propozycję występu z Packalenem złożył również Marcin Wrzosek (10-3), który został niedawno zwolniony z amerykańskiej organizacji. - Sajewski poza walką, wrzućcie mnie do karty! Zabiłbym za kolejną szansę w UFC, w każdej kategorii wagowej! - napisał Wrzosek na Twitterze.


Ostatecznie w karcie walk UFC Fight Night 84 wystąpi dwóch polskich zawodników. Daniel Omielańczuk w kategorii ciężkiej zmierzy się z Jarjisem Danho (6-0), a Krzysztof Jotko w dywizji średniej wystąpi w pojedynku z Bradleyem Scottem (10-3). W walce wieczoru do oktagonu powróci legendarny Anderson Silva (33-6), który skonfrontuje umiejętności z ulubieńcem gospodarzy Michaelem Bispingiem (27-7). Gala UFC w Londynie odbędzie się 27 lutego w O2 Arenie.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze