Bayern Monachium zaproponował nowy kontrakt Lewandowskiemu

Piłka nożna
Bayern Monachium zaproponował nowy kontrakt Lewandowskiemu
fot. PAP

Bayern Monachium chce za wszelką cenę zatrzymać Roberta Lewandowskiego. Działacze tego klubu zaproponowali mu nowy kontrakt, który miałby obowiązywać do 2021 roku. Na razie nie wiadomo, co w tej sytuacji zrobi sam zainteresowany.

Szefowie mistrza Niemiec i agent zawodnika Cezary Kucharski spotkali się, żeby przedyskutować sprawę nowego kontraktu Lewandowskiego. Rozmowa trwała półtorej godziny - poinformował "Sport Bild". Obecna umowa Polaka obowiązuje do 2019 roku.

 

Guardiola o Lewandowskim: To dla mnie zaszczyt, że mogę być jego trenerem

 

W Monachium mają świadomość, że Polakiem mocno interesuje się Real Madryt. Kucharski był widziany w hiszpańskiej stolicy, gdzie miał się spotkać z prezydentem Florentino Perezem. Działacze FCB nie chcą dopuścić, by coś z tego wykiełkowało.

 

Co na to Lewandowski? - Wiem, że jest zainteresowanie mną z zagranicy, ale równie dobrze mogę przedłużyć umowę, ze względu na to, że jest tu świetna drużyna i dobrze nam się pracuje - powiedział reprezentant Polski.

 

"Lewy" jest piłkarzem Bayernu Monachium do 2014 roku. W tym czasie rozegrał 80 meczów i strzelił 56 goli, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze