Mistrzostwa Świata League of Legends odbędą się w USA!

E-sport
Mistrzostwa Świata League of Legends odbędą się w USA!

Riot Games ogłosiło, że tegoroczne Mistrzostwa Świata League of Legends odbędą się w Ameryce Północnej, a turniej Mid-Season Invitational zagości w tym roku w Szanghaju.

Faza grupowa tegorocznych Worldsów odbędzie się w San Francisko, ćwierćfinały w Chicago, półfinały w nowojorskim Madison Square Garden, a wielki finał w Staples Center w Los Angeles (właśnie tam odbyły się finały Mistrzostw Świata w 2013 roku).

 

W turnieju, który odbędzie się między 29 września, a 29 października weźmie udział 16 najlepszyn drużyn z całego świata. Czołowe zespoły powalczą o udział w prestiżowym turnieju w regionalnych kwalifikacjach zaplanowanych na cały 2016 rok.

 

Riot Games ogłosiło także, że turniej 2016 Mid-Season Invitational odbędzie się w szanghajskim Oriental Sports Center między 4 a 15 maja. Tegoroczny turniej MSI zostanie rozszerzony o trwającą 5 dni drabinkę podwójnej eliminacji. Oznacza to, że zobaczymy dwa razy więcej meczów niż w zeszłym roku.

 

Zaproszenie na prestiżowy turniej MSI dostaną drużyny z pierwszych miejsc wiosennych splitów EU LCS, NA LCS, LPL, LCK i LMS.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze