PENTA pozbywa się Davida „Davidp” Prince'a

E-sport
PENTA pozbywa się Davida „Davidp” Prince'a

PENTA Sports rozstała się swoim dotychczasowym zawodnikiem dywizji Counter-Strike: Global Offensive - Davidem „Davidp” Princem. 21-letni Belg zostanie prawdopodobnie zastąpiony w składzie Niemieckiego zespołu przez Fina - Jesse 'zehN' Linjalę, który niebawem ma przejść okres testowy. Cała sprawa nie została skomentowana w sposób obszerny przez żadną ze stron.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich drużyn Counter-Strike: Global Offensive - PENTA Sports poinformowała wczoraj późnym wieczorem o tym, że rozstała się ze swoim dotychczasowym reprezentantem — Davidem „Davidp” Princem. Oficjalnie nie podano powodów takiego posunięcia, lecz nieoficjalnie mówi się, że nie był to wybór samego zawodnika. Tezę tę potwierdza niejako wpis 21-letniego Belga na jego oficjalnym profilu Twitter, którego treść wyraźnie świadczyła o braku aprobaty ze strony gracza w zaistniałej sytuacji.

 

O swojej trudnej sytuacji w zespole Davidp wiedział prawdopodobnie od dłuższego czasu. Członkiem formacji był od połowy stycznia bieżącego roku i przez sporą część fanów niemieckiej formacji został obdarzony dużą sympatią. Prawdopodobnie na jego miejsce przymierzany jest już 24-letni Fin - Jesse 'zehN' Linjala, który ostatnimi czasy reprezentował barwy szwedzkiego Cringle Gods.

 

 

 

 

Aktualny skład PENTA Sports:

 

  • Kevin "kRYSTAL" Amend
  • Johannes "tabseN" Wodarz
  • Tahsin "tahsiN" Broschk 
  • Mike "mikeS" Tuns
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze