Ryu wraca do składu H2k Gaming

E-sport
Ryu wraca do składu H2k Gaming

Ryu "Ryu" Sang-ook zagra w nadchodzących meczach swojej drużyny w EU LCS. Organizacja poinformowała, że zawodnik uporał się z problemami wizowymi i będzie mógł wystąpić w czwartkowym i piątkowym meczu drużyny.

Richard Wells z H2k tłumaczy perturbacje wizowe kryzysem związanym z syrysjkimi uchodźcami. Na szczęście organizacja poradziła sobie z problemem i nie będzie już dłużej korzystała z usług Marcina "SELFIE" Wolskiego, który na czas nieobecności podstawowego mid lanera był wypożyczony z amerykańskiej drużyny Echo Fox.

 

"Każdy w H2k chce gorąco podziękować Marcinowi za czas spędzony z drużyną. Bardzo mocno doceniamy jego czas poświęcony drużynie i mamy nadzieje, że nabyte w H2k doświadczenie zaprocentuje w jego przyszłości" – możemy przeczytać w oświadczeniu organizacji. Sam zawodnik potwierdził swój powrót do Echo Fox na swoim Twitterze.

Pomimo tego że H2k grało w eksperymentalnym składzie, to udało im się osiągnąć bilans 5-1. Drużyna Jankosa i Vandera przegrała tylko w ostatnim meczu z G2 Esports. W nadchodzących meczach H2k zmierzy się z Team Vitality i Origen.

Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie