N'Gapeth nie czeka na wystawę i wbija gwoździa w trzeci metr! (WIDEO)

Siatkówka

Jeden z najlepszych obecnie siatkarzy świata Earvin N'Gapeth nie pomógł swojemu zespołowi w uniknięciu porażki w pierwszym meczu rywalizacji z Halkbankiem Ankara. DHL Modena uległa aż 0:3, jednak Francuz zaprezentował kilka wyjątkowych zagrań!

N'Gapeth w meczu z Halkbankiem zdobył dziewięć punktów, jednak nieco niespodziewanie był to dzień gospodarzy, którzy rozbili Włochów aż 3:0. Reprezentant Francji podczas spotkania - jak ma to w zwyczaju - popisał się kilkoma niekonwencjonalnymi zagraniami: już na początku spotkania nie zamierzał czekać na wystawę, sam ruszył w stronę siatki, wykorzystując dokładne i przychylne podbicie piłki jednego z partnerów huknął mocno w ósmy metr, zdobywając efektowny punkt.

Turecki libero z impetem taranuje bandę. Musiało boleć! (WIDEO)

Kilka akcji później N'Gapeth atakował z lewego skrzydła przy pojedynczym bloku potężnego Cwetana Sokołowa - minął Bułgara po wręcz niemożliwym skosie! Rywale zgłaszali jeszcze aut, jednak ostatecznie racja przyznana została Francuzowi i jemu "żółtym" kolegom. Mecz skończył się bardzo wysokim 3:0 w stronę Halkbanku Ankara.


Najefektowniejsze akcje Earvina N'Gapetha w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze