Puchar Polski: MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk. Transmisja na żywo na Polsatsport.pl

Koszykówka
Puchar Polski: MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk. Transmisja na żywo na Polsatsport.pl
fot. plk.pl

Gospodarze turnieju zmierzą się z osłabioną kontuzjami drużyną Energi Czarnych. Kto wyjdzie z tego spotkania zwycięsko? Transmisja meczu MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk na żywo na Polsatsport.pl.

Jeśli ktoś może sprawić w tym turnieju niespodziankę, to na pewno gospodarze. Grają we własnej hali i będą mieli za sobą kibiców. Poza tym, w Dąbrowie Górniczej udało się zebrać bardzo ciekawą drużynę, która jest groźna nawet dla rywali z górnej części tabeli. W tym sezonie MKS wygrał już z dwoma faworytami do medali, Anwilem Włocławek i Energą Czarnymi Słupsk.

 

To ważna wiadomość przed ćwierćfinałowym spotkaniem w DG Basket Cup. W tamtym meczu w drużynie Energi Czarnych zagrali Folarin Campbell i Mantas Cesnauskis, a mimo to, jeden z kandydatów do medali w tym sezonie musiał uznać wyższość MKS. Teraz tej dwójki w drużynie ze Słupska zabraknie. Jak wiele to może znaczyć, widać było w ostatniej ligowej kolejce, kiedy Energa Czarni zostali rozbici przez Stelmet Zielona Góra. Z nimi w składzie zespół Donaldasa Kairysa na pewno stawiałby mistrzom Polski bardziej zacięty opór.

 

Straty są także u gospodarzy, którym będzie mocno brakować do walki pod koszem środkowego Sama Dowera. To może być największa słabość MKS Dąbrowy Górniczej, bo Cheikh Mbodj i Justin Jackson to zawodnicy bardzo trudni do przepchnięcia.

 

Na transmisję meczu MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk zapraszamy od 20:30 na Polsatsport.pl!

Łukasz Majchrzyk, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze