Bartosz Bednorz: Z sali gimnastycznej po tytuł MVP!

Siatkówka

Jeszcze wczoraj odbijał piłkę na sali gimnastycznej Katolickiego Zespołu Edukacyjnego im. Świętej Rodziny w Olsztynie, a dziś został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania ekstraklasy pomiędzy Indykpolem AZS i Cerrad Czarnymi Radom. Jak Bartosz Bednorz zaprezentował się w ciężkiej ligowej konfrontacji i czy zasłużenie zgarnął nagrodę MVP? Zobacz wideo.

Bartosz Bednorz otrzymał w ostatnich dniach niezwykle interesującą propozycję: został zaproszony przez gimnazjalistów na szkolne zawody siatkówki, na których wspomógł jedną z klas. Dzień po tym wydarzeniu, w spotkaniu PlusLigi z Cerrad Czarnymi Radom, przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn miał już dużo trudniejsze zadanie, ale wywiązał się z niego bardzo dobrze.

 

Siatkarski transfer roku? Sensacyjna oferta dla Bartosza Bednorza
III m górą! Bartosz Bednorz nie zawiódł olsztyńskich uczniów! (WIDEO)

 

Początek spotkania w wykonaniu Bartosza Bednorza i jego kolegów nie był zbyt imponujący. Olsztynianie polegli w pierwszej odsłonie 12:25. Później było już dużo lepiej, podopieczni Andrei Gardiniego wygrali spotkanie 3:2, a przyjmujący olsztynian prezentował fragmentami kapitalną grę. Tak było choćby w końcówce drugiego seta, gdy jego dwa skuteczne ataki i as serwisowy przybliżyły gospodarzy do wygranej. Bednorz wywalczył w tym spotkaniu 25 punktów (23 atak + 1 blok + 1 serwis).

 

Najlepsze akcje Bartosza Bednorza w załączonym materiale wideo.

mt, RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze